Head Lynx Tour 17/1.25mm Champagne
-23 %
Head Lynx Tour 17/1.25mm Champagne
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 281790-17CH
11.90€
15.50€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.90€
Το Head Lynx Tour είναι ένα μονόκλωνο πλέγμα που έχει κατασκευαστεί από ένα νέο μείγμα συμπολυμερών που βοηθά στην ανθεκτικότητα. Έχει εξαγωνικό σχήμα για εξτρά spin και είναι μια εξαιρετική επιλογή για παίκτες μεσαίου επιπέδου έως προχωρημένους, με σκληρά χτυπήματα που απαιτούν ισχύ, έλεγχο και σπιν, ενώ παράλληλα αναζητούν και άνεση.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 85 |
| Stiffness (Lb/In) | 179 |
| Διατομή | 1.25mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Champagne |
| Spin | 5.9 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 85 |
| Stiffness (Lb/In) | 179 |
| Διατομή | 1.25 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Champagne |
| Spin | 5.9 |