Head Hawk Touch 18/1.20mm Red
-24 %
Head Hawk Touch 18/1.20mm Red
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 281204-18RD
17.00€
22.50€
Χωρίς ΦΠΑ: 17.00€
Το Head Hawk Touch είναι μία νέα, πιο μαλακή έκδοση του Head Hawk. Χάρη στην καινοτόμο τεχνολογία Head Crystal Core, συνδυάζει την εξαιρετική δύναμη μαζί με τον βελτιστοποιημένο έλεγχο. Αυτή η τεχνολογία επιτρέπει τον έλεγχο της μοριακής δομής της χορδής, με τα μόρια που βρίσκονται στην εξωτερική επιφάνεια να προσφέρουν δύναμη και εκρηκτικότητα ενώ ο πυρήνας προσφέρει μια απαράμιλλη αίσθηση.
Το αποτέλεσμα είναι μια χορδή που είναι αρκετά σταθερή για να προσφέρει εξαιρετικό έλεγχο, αλλά και αρκετά ελαστική ώστε να μειώνει τους κραδασμούς.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 196 |
| Διατομή | 1.25mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Spin | 5.2 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 196 |
| Διατομή | 1.20 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Spin | 5.2 |