Tecnifibre Black Code 18/1.18 mm Μαύρο
-28 %
Tecnifibre Black Code 18/1.18 mm Μαύρο
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 04GBL118XB
13.00€
18.00€
Χωρίς ΦΠΑ: 13.00€
Το Tecnifibre Black Code είναι ένα μαλακό πολυεστερικό πλέγμα που χρησιμοποιεί τεχνολογία thermocore για να μαλακώσει τη δομή. Λόγω της μεγάλης ελαστικότητας της χορδής, βοηθά στην πρόληψη της καταπόνησης του βραχίονα ενώ το πενταγωνικό του σχήμα προσφέρει μεγάλο spin potencial και βάθος στα χτυπήματα.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 88 |
| Stiffness (Lb/In) | 184 |
| Διατομή | 1.18mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 4.8 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 88 |
| Stiffness (Lb/In) | 184 |
| Διατομή | 1.18 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 4.8 |