Luxilon Alu Power Rough 16/1,30mm Reel
-22 %
Luxilon Alu Power Rough 16/1,30mm Reel
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: WR8302801
245.00€
315.00€
Χωρίς ΦΠΑ: 245.00€
Το Luxilon Alu Power Rough είναι το πλέγμα επιλογής του Roger Federer. Η ανάγλυφη επιφάνειά του προσφέρει μοναδικό σπιν και δύναμη και είναι ιδανικό για παίκτες που αναζητούν βάθος στα χτυπήματά τους.
Η εταιρία καινοτομεί με την τεχνολογία που συνδυ΄άζει πολυαιθέρα και ίνες αλουμινίου στη κατασκευή του πλέγματος και το αποτέλεσμα είναι η μοναδική αίσθηση αλλά και η δύναμη και ο έλεγχος που προσφέρει. Επίσης, διατηρεί για μεγάλο χρονικό διάστημα την τάση του.
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ |
|
| Energy return % | 84 |
| Stiffness (Lb/In) | 213 |
| Διατομή | 1.30mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 220m |
| Σχήμα | Ανάγλυφο |
| Χρώμα | Ασημί |
| Spin | 4.4 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 84 |
| Stiffness (Lb/In) | 213 |
| Διατομή | 1.30 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 220m |
| Σχήμα | Ανάγλυφο |
| Χρώμα | Ασημί |
| Spin | 4.4 |