MSV Co-Focus 16L/1.23mm Μαύρο
-30 %
MSV Co-Focus 16L/1.23mm Μαύρο
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: MSVCOF16L
7.00€
10.00€
Χωρίς ΦΠΑ: 7.00€
Το MSV Co-Focus είναι ένα co-polyster πλέγμα κατασκευασμένο από το ίδιο υλικό με το MSV Focus Hex αλλά με στρογγυλό σχήμα. Είναι ιδανικό για τους παίκτες ενδιάμεσου και προχωρημένου επιπέδου που αναζητούν υψηλά επίπεδα κοντρόλ, αντοχής και διατήρησης της τάσης του πλέγματος.
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ |
|
| Energy return % | 85 |
| Stiffness (Lb/In) | 185 |
| Διατομή | 1.23mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 4.2 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 85 |
| Stiffness (Lb/In) | 185 |
| Διατομή | 1.23 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 4.2 |