Head Hawk 16/1.30mm Γκρι
-30 %
Head Hawk 16/1.30mm Γκρι
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 281103-GR
15.00€
21.50€
Χωρίς ΦΠΑ: 15.00€
Το Head Hawk είναι ένα πλέγμα διαφορετικό από τα συμβατικά μονόκλωνα πλέγματα. Χάρη στην καινοτόμο τεχνολογία Head Crystal Core, συνδυάζει την εξαιρετική δύναμη μαζί με τον βελτιστοποιημένο έλεγχο. Αυτή η τεχνολογία επιτρέπει τον έλεγχο της μοριακής δομής της χορδής, με τα μόρια που βρίσκονται στην εξωτερική επιφάνεια να προσφέρουν δύναμη και εκρηκτικότητα ενώ ο πυρήνας προσφέρει μια απαράμιλλη αίσθηση.
Είναι ιδανικό για δυνατούς παίκτες μεσαίου και προχωρημένου επιπέδου που αναζητούν μια πολύ "ακριβή" απόκριση στα χτυπήματά τους.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 88 |
| Stiffness (Lb/In) | 209 |
| Διατομή | 1.30mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 4.4 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 88 |
| Stiffness (Lb/In) | 209 |
| Διατομή | 1.30 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 4.4 |