Wilson NXT 16/1,30mm Natural
-22 %
Wilson NXT 16/1,30mm Natural
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: WRZ941600
23.00€
29.40€
Χωρίς ΦΠΑ: 23.00€
Συνδυάζοντας ίνες Dupont Xycro Micro εμποτισμένες με ρητίνη PU (πολυουρεθάνης) το Wilson NXT είναι το νούμερο 1 σε πωλήσεις πολυκλωνικό πλέγμα της εταιρίας. Διαθέτει εξαιρετική άνεση και δύναμη και είναι ιδιαίτερα φιλικό για το χέρι για παίκτες με προβλήματα τραυματισμών.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 94 |
| Stiffness (Lb/In) | 174 |
| Διατομή | 1.30mm |
| Κατασκευή | Πολυκλωνικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Natural |
| Spin | 3,9 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 94 |
| Stiffness (Lb/In) | 174 |
| Διατομή | 1.30 |
| Κατασκευή | Πολυκλωνικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Natural |
| Spin | 3.9 |