Wilson Sensation 16/1,30mm Natural
-5 %
Wilson Sensation 16/1,30mm Natural
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: WRZ941000
13.90€
14.70€
Χωρίς ΦΠΑ: 13.90€
Το Wilson Sensation είναι ένα πολυκλωνικό πλε΄γμα που προσφέρει δύναμη και άνεση λόγω της επανταστατικής τεχνολογίας ινών Xycro Micro με διπλό περιτύλιγμα. Γνωστό για τις ιδιότητες απόσβεσης των κραδασμών, το Wilson Sensation ανταποκρίνεται στη μακροχρόνια φήμη του ως επιλογή χορδών φιλικών προς το χέρι. Είναι μια εξαιρετική επιλογή για παίκτες που αναζητούν μια μαλακή εναλλακτική λύση για το φυσικό έντερο ή για όσους αναζητούν μια πιο άνετη επιλογή σε σύγκριση με τα πιο σκληρά συνθετικά πλέγματα.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 93 |
| Stiffness (Lb/In) | 169 |
| Διατομή | 1.30mm |
| Κατασκευή | Πολυκλωνικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Natural |
| Spin | 3,5 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 93 |
| Stiffness (Lb/In) | 169 |
| Διατομή | 1.30 |
| Κατασκευή | Πολυκλωνικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Natural |
| Spin | 3.5 |