Wilson Revolve 16/1,30mm Orange
-11 %
Wilson Revolve 16/1,30mm Orange
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: WRZ946200
14.90€
16.80€
Χωρίς ΦΠΑ: 14.90€
Το Wilson Revolve προσφέρει εξαιρετική δύναμη, διατηρώντας παράλληλα άνεση και σπιν. Διαθέτοντας μια κατασκευή τριών πολυμερών με πρόσθετα χαμηλής τριβής, αυτή η χορδή είναι μια κορυφαία επιλογή για παίκτες με μεγάλες, γρήγορες κινήσεις που αναζητούν μια αρμονία μεταξύ δύναμης και σπιν.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 85 |
| Stiffness (Lb/In) | 184 |
| Διατομή | 1.30mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Spin | 7.2 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 85 |
| Stiffness (Lb/In) | 184 |
| Διατομή | 1.30 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Spin | 7.2 |