Head Lynx 16/1.30mm Green
-23 %
Head Lynx 16/1.30mm Green
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 281784-16GR
11.90€
15.50€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.90€
Το Head Lynx είναι κατασκευασμένο από ένα νέο μείγμα συμπολυμερών, (co-polymer) το οποίο βοηθά να προσφέρει "ζωντάνια" και έλεγχο στο επιθετικό σας παιχνίδι. Φτιαγμένο για club players αλλά και παίκτες αγωνιστικού επιπέδου , το LYNX είναι εξαιρετικά ανθεκτικό και άνετο στο παιχνίδι.
You bring the power, LYNX provides the control. Win win!
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 85 |
| Stiffness (Lb/In) | 186 |
| Διατομή | 1.30mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Spin | 7.0 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 85 |
| Stiffness (Lb/In) | 186 |
| Διατομή | 1.30 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Spin | 7.0 |