Head Lynx Tour 16/1.30mm Grey
-23 %
Head Lynx Tour 16/1.30mm Grey
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 281790-16GR
11.90€
15.50€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.90€
Το Head Lynx Tour είναι ένα μονόκλωνο πλέγμα που έχει κατασκευαστεί από ένα νέο μείγμα συμπολυμερών που βοηθά στην ανθεκτικότητα. Έχει εξαγωνικό σχήμα για εξτρά spin και είναι μια εξαιρετική επιλογή για παίκτες μεσαίου επιπέδου έως προχωρημένους, με σκληρά χτυπήματα που απαιτούν ισχύ, έλεγχο και σπιν, ενώ παράλληλα αναζητούν και άνεση.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 88 |
| Stiffness (Lb/In) | 229 |
| Διατομή | 1.30mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 6.1 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 88 |
| Stiffness (Lb/In) | 229 |
| Διατομή | 1.30 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 6.1 |