Solinco Confidential 16L/1,25mm
-12 %
Solinco Confidential 16L/1,25mm
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 1920207
11.90€
13.50€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.90€
Solinco Confidential is a newly developed, versatile co-polyester string. Confidential offers improved playability, control, and vastly improved tension maintenance over the current polyester market. The string's unique shape provides optimal snap back and a surprising amount of power for a co-polyester string.
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ | |
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 217 |
| Διατομή | 1.25mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 6.6 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 217 |
| Διατομή | 1.25 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 6.6 |