Solinco Hyper-G Round 16/1,30mm
-20 %
Solinco Hyper-G Round 16/1,30mm
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 1920546
11.90€
14.90€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.90€
Το Solinco Hyper-G Round είναι μια παραλλαγή της δημοφιλούς σειράς Hyper-G, σχεδιασμένη για παίκτες που αναζητούν ισορροπία μεταξύ ελέγχου, δύναμης και άνεσης. Το στρογγυλό προφίλ (σε αντίθεση με το τετράγωνο του αρχικού Hyper-G), που προσφέρει πιο ομαλή αίσθηση και περισσότερη άνεση στα χτυπήματά σας.
Απόδοση στο παιχνίδι
- Άνεση: Προσφέρει πιο μαλακή αίσθηση από το αρχικό Hyper-G, χωρίς να είναι υπερβολικά μαλακή ή "μουδιασμένη".
- Έλεγχος: Παρέχει σταθερότητα ιδανική για επιθετικούς παίκτες που αναζητούν ακρίβεια.
- Spin: Λόγω του στρογγυλού προφίλ, προσφέρει λιγότερo spin σε σύγκριση με το αρχικό Hyper-G, αλλά εξακολουθεί να παρέχει αρκετή περιστροφή στη μπάλα για τους περισσότερους παίκτες.
- Αντοχή: Η λεία επιφάνεια μειώνει τη φθορά και την εγκοπή, καθιστώντας την ιδανική για υβριδικές διατάξεις με άλλα πλέγματα. Συνιστάται η χρήση του Hyper-G Round σε συνδυασμό με το Hyper-G ή το Hyper-G Soft για αυξημένη αντοχή και απόδοση.
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ | |
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 215 |
| Διατομή | 1.30mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Spin | 4.9 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 215 |
| Διατομή | 1.30 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Spin | 4.9 |