Solinco Revolution 16L/1,25mm
-21 %
Solinco Revolution 16L/1,25mm
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 1920006
11.00€
14.00€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.00€
A newly developed, high-performance and responsive co-poly string designed to generate maximum power and unbeatable control, Solinco Revolution utilizes an innovative high-powered co-polyester monofilament fiber designed and shaped to maximize the ability to control and manipulate ball flight and generate incredible power!
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ |
|
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 213 |
| Διατομή | 1.25mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Spin | 8 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 213 |
| Διατομή | 1.25 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Μπλε |
| Spin | 8 |