Solinco Tour Bite Soft 16L/1,25mm
-12 %
Solinco Tour Bite Soft 16L/1,25mm
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 1920067
11.90€
13.50€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.90€
Το Solinco Tour Bite Soft είναι ένα co-polyester μονόκλωνο πλέγμα που είναι ιδανικό για όποιον αναζητά άνεση και σπιν χωρίς να κάνει συμβιβασμούς στον έλεγχο. Προσφέρει στους χρήστες του μια πιο άνετη έκδοση του δημοφιλούς Solinco Tour Bite, αλλά με το τετράγωνο σχήμα του, εξακολουθεί να προσφέρει άφθονο σπιν.
Το μοντέρνο παιχνίδι κυριαρχείται από βαριά χτυπήματα με σπιν, αλλά με πολλές χορδές, πρέπει να θυσιάσουμε την άνεση για να αποκτήσουμε τα στοιχεία αυτά. Ωστόσο, υπάρχουν μερικές πιο μαλακές επιλογές που καταφέρνουν να προσφέρουν σπιν με λογικά επίπεδα άνεσης και το Solinco Tour Bite Soft είναι ένα από αυτά.
Χαρακτηριστικά:
- απόλυτος έλεγχος
- υψηλή αίσθηση της μπάλας
- φιλικό για το χέρι
- υψηλή επιτάχυνση
- άφθονο σπιν
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ |
|
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 192 |
| Διατομή | 1.25mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 5.8 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 89 |
| Stiffness (Lb/In) | 192 |
| Διατομή | 1.25 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 5.8 |