Solinco Revolution 17/1,20mm
-21 %
Solinco Revolution 17/1,20mm
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 1920005
11.00€
14.00€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.00€
A newly developed, high-performance and responsive co-poly string designed to generate maximum power and unbeatable control, Solinco Revolution utilizes an innovative high-powered co-polyester monofilament fiber designed and shaped to maximize the ability to control and manipulate ball flight and generate incredible power!
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ |
|
| Energy return % | 83 |
| Stiffness (Lb/In) | 189 |
| Διατομή | 1.20mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Spin | 6.6 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 83 |
| Stiffness (Lb/In) | 189 |
| Διατομή | 1.20 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Μπλε |
| Spin | 6.6 |