Tourna Big Hitter 17/1.20mm Black
-28 %
Tourna Big Hitter 17/1.20mm Black
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: TBG120
13.00€
18.00€
Χωρίς ΦΠΑ: 13.00€
Το Tourna Big Hitter είναι ένα πλέγμα που προσφέρει άφθονο σπιν χάρη στο επταγωνικό του σχήμα. Σχεδιασμένο για δυνατούς παίκτες που αναζητούν βαριά χτυπήματα, σπιν και μεγάλη ακρίβεια.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 86 |
| Stiffness (Lb/In) | 175 |
| Διατομή | 1.20mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Επταγωνικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 6.3 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 86 |
| Stiffness (Lb/In) | 175 |
| Διατομή | 1.20 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Επταγωνικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 6.3 |