Wilson Revolve 17/1,25mm Black
-11 %
Wilson Revolve 17/1,25mm Black
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: WRZ946900
14.90€
16.80€
Χωρίς ΦΠΑ: 14.90€
Το Wilson Revolve προσφέρει εξαιρετική δύναμη, διατηρώντας παράλληλα άνεση και σπιν. Διαθέτοντας μια κατασκευή τριών πολυμερών με πρόσθετα χαμηλής τριβής, αυτή η χορδή είναι μια κορυφαία επιλογή για παίκτες με μεγάλες, γρήγορες κινήσεις που αναζητούν μια αρμονία μεταξύ δύναμης και σπιν.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 87 |
| Stiffness (Lb/In) | 192 |
| Διατομή | 1.25mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 7.7 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 87 |
| Stiffness (Lb/In) | 192 |
| Διατομή | 1.25 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 7.7 |