Wilson Revolve Spin 17/1,25mm Black
-11 %
Wilson Revolve Spin 17/1,25mm Black
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: WRZ958900
15.90€
17.85€
Χωρίς ΦΠΑ: 15.90€
To Revolve Spin είναι μια διαμορφωμένη παραλλαγή του Wilson Revolve. Οι 5 αιχμηρές άκρες αυτής της χορδής θα σας βοηθήσουν να χτυπήσετε βαθιά χτυπήματα με πολύ σπιν. Είναι κατασκευασμένο με ειδικό υλικό UHMW χαμηλής τριβής, το οποίο επιτρέπει στις χορδές να εκτρέπονται και να επιστρέφουν στην αρχική τους θέση με επιπλέον δύναμη. Η ακριβής και ελεγχόμενη απόκριση θα σας επιτρέψει να επιτεθείτε στην μπάλα πιο επιθετικά όταν πηγαίνετε για επιπλέον ρυθμό. Αυτή είναι μια εξαιρετική επιλογή για μεσαίους και προχωρημένους παίκτες με μεγάλες, γρήγορες κινήσεις.
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 86 |
| Stiffness (Lb/In) | 189 |
| Διατομή | 1.25mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 7.9 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 86 |
| Stiffness (Lb/In) | 189 |
| Διατομή | 1.25 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Spin | 7.9 |