Solinco Confidential 17/1,20mm
-12 %
Solinco Confidential 17/1,20mm
- Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
- Model: 1920208
11.90€
13.50€
Χωρίς ΦΠΑ: 11.90€
Solinco Confidential is a newly developed, versatile co-polyester string. Confidential offers improved playability, control, and vastly improved tension maintenance over the current polyester market. The string's unique shape provides optimal snap back and a surprising amount of power for a co-polyester string.
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ | |
| Energy return % | 91 |
| Stiffness (Lb/In) | 211 |
| Διατομή | 1.20mm |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 6.9 |
| Χαρακτηριστικά Πλέγματος | |
| Energy return % | 91 |
| Stiffness (Lb/In) | 211 |
| Διατομή | 1.20 |
| Κατασκευή | Πολυεστερικό |
| Μήκος | 12m |
| Σχήμα | Πολυγωνικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Spin | 6.9 |